Araç SİGORTALARI

Neleri güvence altına alıyor?
​İşletmenizde mekanik olan ekipmanlar, iş makineleri ve tüm makinelerde önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik bir nedenle meydana gelen maddi kayıplar, onarım ve yenileme masrafları.Makine Kırılması Sigortası ile güvence altında.

Teminat altına alınan başlıca riskler
-İşletme personelinin veya üçüncü şahısların ihmali, kusuru, hatası, dikkatsizliği veya sabotajı,
-Elektrik enerjisinin doğrudan doğruya tesiri sonucu kısa devre, voltaj yükselmesi,
-Yağlama kusurları,
-İşletme kazaları,
-Ani olarak aşırı ısınma ve soğuma,
-Tıkanma ve yabancı maddelerin girmesi,
-Santrifüj kuvvetinden meydana gelen parçalanmalar,
-Buhar kazanlarında ve buhar kaplarında su noksanlığı,
-Modelin, imalatın, montajın, malzemenin, kalıbın, dökümün ve işçiliğin kusurlu olması,
-Kapalı kaplardaki alçak basınç nedeniyle meydana gelen ezilme, yırtılma, buruşma gibi deformasyonlar,
-Fırtına, kasırga, don veya çözülen buz parçalarının yürümesi.

Ayrıca dilerseniz ek poliçe ile;
-Fiziki infilaklar,
-Makinelerin temel ve kaidelerinde meydana gelecek hasarlar,
-Grev,-Lokavt,-Kargaşalık ve halk hareketleri,
-Terörizm,
​-Seri nakliyat ve fazla mesai ücretlerini de teminat altına alabilirsiniz.

HAYAT İÇİN KORUMA

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Hayatın belirsizliklerine karşı -Birikimlerinizle kurduğunuz yuvanızı, ailenizin bir ferdi gibi en az sizin kadar düşünen bir konut sigortasına sahip olmak istemez miydiniz? 

Karşılaşabileceğiniz bir kaybın ardından, evinizdeki hasarların karşılanacağını bilmenin huzurunu yaşamak sizce ne kadar önemli?

- ​Bunun için size, beklentilerinizden daha fazlasını bulacağınız bir konut sigortası sunuyoruz.
- Siz sadece konutunuza bir yangının sebep olacağı hasarı karşılamasını beklerken, elektrik arızaları ile oluşabilecek hasarları da düşünen bir sigorta.
- Eşyalarınızın çalınmasından endişe duyarken, binanın sabit tesisatındaki hırsızlığı ve hatta kapkacı da teminat altına alan bir sigorta.
- Siz sel ya da su basmalarından çekinirken, bize emanet ettiğiniz yuvanızın, cam kırılması ve hatta boya badana masraflarını da düşünmek zorundayız diyen bir sigorta.
- Yuvanızın fertleri için, ferdi kaza sigortasını da verdiği güvenceye ekleyen, yangın mali sorumluluk ile sorumluluklarınızı paylaşan bir sigorta.
- Deprem, fırtına, kar ağırlığı, yer kayması gibi doğal felaketlerde hasarın karşılanmasının yanı sıra, enkaz kaldırmayı, kira kaybı ve hasar nedeniyle yapılacak ikametgah değişikliği masraflarını da üstlenen bir sigorta.
- Gıda bozulması, kazaen kırılma, yakıt sızması gibi diğer paketlerde olmayan teminatları da güvence altına alarak farklılığını ortaya koyan bir sigorta.
- Evinize hava ya da kara taşıtı çarpma ihtimalini, yaşanabilecek grev, lokavt, kargaşalık, terör, kötü niyetli hareketler ile meydana gelecek hasarları dahi göz önünde bulundurarak, duyduğunuz güveni haklı çıkaran bir sigorta,
​- Sigortalı konutla ilgili oluşabilecek her türlü hukuki sorunlar nedeniyle, hukuki masrafları güvence altına alan bir sigorta.
Mühendislik SİGORTALARı
Konut sigortaları

Nasıl sigorta yaptıracaksınız?

  • Aracın karayolunda kullanılabilinen motorlu, motorsuz taşıtlarla müsademesi,
  • Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar
  • Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler-Aracın yanması-Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi
  • Enflasyondan Korunma teminatı